ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

вівторок, 25 грудня 2012 р.

ПЕРСОНАЛ, ЕКСПЕРТИ, КОНСУЛЬТАНТИ ТА МЕНЕДЖЕРИ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ БІЗНЕСУ, ЕКОНОМІКА, РИНКИ


"Європейський вибір"  пишається кожним членом своєї команди. Це більше 20 людей, які працюють у 3-ох офісах: центральному в Кременчуці та 2-ох офісах у Києві.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

ГОЛОВНІ ТЕМИ: Європейська інтеграція Україниєвропейський клубєвропейські цінностія європаєвропейський ринокєвропейські країни2015 Рік Європи в Українієвропейська школаєвропейські товари.

Організація за структурою складається з 4 програм: КУЛЬТУРА, ДЕМОКРАТІЯ, БІЗНЕС та МЕДІА. Кожна з них виконує власні операційні проекти та діяльність.

 
Рада організації складається з 12 чоловік, та вирішує питання стратегічного розвитку організації, і засідає один раз на рік.

Голова Ради - Олег Животовський

Виконавчий директор - Кирило Животовський

Також у нас є  Мережа Людей Доброї Волі , що нараховує близько 600 людей, які працюючи у своїх закладах, навчаючись в університетах та школах є нашими провідниками для доступу до більш ніж 200 міст України.


8 червня 2012 року в день Відкриття Чемпіонату Європи ЄВРО-2012 була заснована Мережа EVAW Ukraine, яка розпочала кампанію "Я - ЛЮДИНА!"
4)    "Жіночий консорціум України"

Друзі у Вільнюсі, Лондоні та Варшаві допомагають нам встановлювати прямі контакти із організаціями у Європі та світі.


Більше 300 людей є нашими фанами
на сторінці у мережі Фейсбук, що дозволяє кожного тижня залучати більше 2000 нових людей та прихильників "Європейського вибору".


У нас є мережа зі 140 волонтерів, які постійно приймають участь у реалізації проектів в Кременчуці та ще 12 містах України.

Громадська організація "Європейський вибір" є учасником:
•    Compass 2020 Fridrich Ebert Stiftung Project
•    Civil Society Forum Eastern Partnership
•    Ukraine 2020 Policy Dialog Project
•    S.E.N.S.E.2010 Polish Aid Project
•    Open Government Partnership
•    RegioNews Agency Network
•    New Citizen Partnership
•    UAGO Network 

    
Ми розмовляємо на 12 мовах: англійській, польській, німецькій, литовській, румунській, французькій, швецькій, італійській, словацькій, арабській, іспанській та суахілі. 

 НАПИШІТЬ НАМ: